czysty-kącik.pl

Kompleksowe utrzymanie czystości

   

Profesjonalne sprzątanie dla Ciebie

Masz dosyć sprzątania? Codzienne obowiązki sprawiają, że nie masz czasu utrzymać swojego mieszkania w należytej czystości? Trafiłeś zatem na naszą stronę nieprzypadkowo, potrzebujesz pomocy i otrzymasz ją od nas. Podchodzimy do porządku z wielką starannością, widzimy to, czego nie widać gołym okiem. Nic nie umknie naszej uwadze, perfekcyjnie wysprzątamy wszędzie tam, gdzie czai się kurz i brud. Mamy swoje sprawdzone sposoby na każde zabrudzenie i nie zawahamy się ich wykorzystać!

Sprzątamy, myjemy i pierzemy! Jesteśmy ekspertami w czyszczeniu parowym. Twoje mieszkanie jeszcze nigdy nie było tak czyste. Porządki to dla Ciebie przykry obowiązek, a dla nas sama przyjemność. Możemy sobie nawzajem pomóc, daj nam tylko szanse!

Co, gdzie i kiedy możemy dla Ciebie posprzątać

  • małych mieszkankach zaprowadzimy czystość w ekspresowym tempie!
  • dużych domach przeprowadzimy prawdziwą rewolucję czystości!
  • Pranie dywanów i czyszczenie parowe to nasza specjalność!
  • Po remoncie mieszkaniu przywrócimy należyty blask!
  • Biuro wysprzątamy z wzorową starannością!
  • Luksus apartamentów podkreślimy idealnym porządkiem!
  • gabinetach medycznych zaprowadzimy sterylną czystość!
  • Przedszkola i żłobki to wyzwania, które lubimy najbardziej!

Dysponujemy specjalistami w dziedzinie czystości, nowoczesnym sprzętem i całą gamą preparatów, dzięki którym Twoje mieszkanie znów będzie pachnieć i lśnić. Przywrócimy Ci dawny spokój.

Porządek w Twoim domu bierzemy w swoje ręce!Jednotarczowa maszyna czyszcząca, przeznaczona do okresowego jak i gruntownego czyszczenia różnego rodzaju posadzek, prania wykładzin itp. Posiada roczną gwarancję, silnik przemysłowy, przekładnię pracującą w kąpieli olejowej, zapewniającą cichą i niezawodną transmisję napędu. Wszystkie zasadnicze elementy konstrukcji są zaprojektowane i wykonane z myślą o małych obiektach jak hotele, gastronomia, przychodnie, obiekty usługowe. Znakomicie nadaje się do czyszczenia małych i średnich powierzchni o utrudnionym dostępnie dla większych maszyn. Wysokość korpusu czyszczącego wynosi zaledwie 19cm. W standardzie jest dostarczony ze zbiornikiem oraz ze szczotką lub uchytem pada do wyboru.


Przeznaczony do zbierania zanieczyszczeń mokrych, obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa „Structofoam”. Dwie turbiny ssące, rury ssące wykonane ze stali nierdzewnej (38mm), łatwe opróżnianie poprzez automatyczną pompę spustową sterowaną elektronicznie, ciągłość pracy bez ograniczeń. Znakomicie nadaje się do osuszania piwnic i domów po zalaniach lub powodziach.

Odkurzanie parowe polega na nanoszeniu i odsysaniu pary z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Umożliwia to skuteczne, ekologiczne (bez stosowania chemii) czyszczenie bez zacieków i wody pozostającej na powierzchni. Dodatkowy zbiornik na wodę umożliwia uzupełnianie wody podczas pracy bez przerw na studzenie bojlera. Odkurzacz parowy może pełnić funkcję okurzacza na sucho z filtrem wodnym (bez worków) i pozwala też zbierać niewielkie ilości wody (maks. 0.5l). Czyszczenie parą i odsysanie jej w jednym przejściu roboczym umożliwia skuteczne czyszczenie okien, luster, podłóg drewnianych i odświeżanie tapicerki.